Serwis

W oparciu o zdobyte doświadzenie i wykwalifikowaną kadrę oferujemy Państwu profesjonalny serwis produktów Apple. Naprawiamy urządzenia typu iPhone, iPad, iPod, MacBook, iMac, MacPro, AppleWatch oraz inne produkty spod znaku jabłuszka.
Używamy sprzętu oraz podzespołów najwyższej jakości,  a wszystkie komponenty są sprawdzane przed ich montażem. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie – łączymy zadowolenie klienta z jak najkorzystniejszym kosztem naprawy.
Informacja o zgłoszeniu sprzętu do serwisu online >>  tutaj

Dlaczego my?

Dokumentacja

Każda wykonana przez nas naprawa posiada swoją dokumentację zawierające najważniejsze informacje o sprzęcie oraz przebiegu naprawy.

Czas

Wiemy jak ważny jest Twój czas, zawsze otrzymujesz jasną informację o długości naprawy a w przypadku jej przedłużenia skontaktujemy się z Tobą.

Koszty

Nie posiadamy stałego cennika napraw, każda usługa wyceniana jest indywidualnie z naciskiem na korzysć Klienta. Zapewniamy wysoką konkurencyjność cenową.

Serwis

Urządzenia naprawanie są przez doświadczonych Techników, posiadają oni niezbędną wiedzę oraz zdolności do przeprowadzania profesjonalnych działań serwisowych.

Gwarancja

Oferujemy 90-dniową pisemną gwarancję na każdą wykonaną naprawę w serwisie iPlanetCare

Wysyłka

Posiadamy możliwość darmowej wysyłki/odsłyki twojego sprzętu. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

Adres

ul. Wernera 5 lok. 3
26-600 Radom

Pn – Pt: 10:00 – 18:00
Sb: 10:00 – 14:00

Kontakt